Jonathan chang

Jonathan Chang

W 2012 roku ukończył studia na Pekińskim Uniwersytecie Medycyny Chińskiej. W latach 2008-2017 studiował u dr Wang Ju-yi w Pekinie i był jego pełnoetatowym asystentem w Centrum i Klinice Badań Praktycznej Teorii Kanałów.

Wraz z dwoma innymi uczniami pomógł skompilować książkę Wang Ju-yi’s Applied Channel Theory Clinical Case Studies, zawierającą opisy przypadków klinicznych dr Wanga, która została wydana przez China Press of Traditional Chinese Medicine w kwietniu 2014 roku. Wraz z Mei Li pracuje nad angielskim tłumaczeniem tej książki, które zostanie opublikowane przez Eastland Press.

Był jednym z głównych współautorów książki Dr. Wanga An Introduction to Applied Channel Theory, która została wydana w 2016 roku przez China Press of TCM.

W sierpniu 2012 roku został uznany przez Pekińską Administrację Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Pekińskie Stowarzyszenie Akupunktury i Moksy oraz dr Wang Ju-yi za ucznia i oficjalnego instruktora Praktycznej Teorii Kanałów. W 2015 roku został uznany za jednego z oficjalnych uczniów dr Wang Ju-yi w Chinach kontynentalnych.

Od 2017 roku praktykuje w klinice Ling Lan TCM, która znajduje się w Pekinie w Chinach.