Rekrutacja – Materia Medica Ziół Chińskich – grupa Kz – 2024-2027

Nabór na specjalizację Materia Medica Ziół Chińskich i Fitoterapia

UWAGA! : Specjalizacja Materia Medica Ziół Chińskich i Fitoterapia jest w systemie naszej szkoły kontynuacją Teoretycznych Podstaw Medycyny Chińskiej.

Absolwenci I Etapu mają pierwszeństwo w rekrutacji.

Prowadzimy również nabór osób które pozyskały wiedzę objętą programem “Teoretycznych Podstaw TMCh” poza naszym systemem szkoleniowym ale przed rejestracją prosimy o kontakt z opiekunem roku: panią Joanną Urban tel. 505 369 146, email: joanna@tomo.edu.pl – w celu ustalenia aktualnego poziomu państwa wiedzy.

Czas trwania szkolenia: 2,5 roku (5 semestrów).

W tym czasie odbędzie się 100 dni wykładów i zajęć praktycznych.

  • Proponujemy Państwu Program w nowej formule.
  • Rezygnujemy z wymogu praktyk zewnętrznych.
  • Wszystkie sesje kliniczno-praktyczne odbędą się w ramach programu zasadniczego.
  • Oczywiście jeśli ktoś ma możliwość praktyki w jakimś gabinecie TCM to bardzo polecamy takie postępowanie ale nie będziemy wymagać takich zajęć do uzyskania naszego dyplomu. Staż w zewnętrznych gabinetach nie zwalnia również z zajęć organizowanych przez Szkołę.
  • Natomiast utrzymujemy wymóg zajęć z Podstaw Medycyny Zachodniej.

Ten kurs będzie przebiegał równolegle z programem zasadniczym.

  • Z obowiązku udziału w kursie podstaw medycyny zachodniej zwalnia wykształcenie medyczne lub odbycie podobnego programy w innej szkole (min 80 godzin lekcyjnych).

 

Wykładowcy:

1 rok: Elżbieta Heland, Agnieszka Krzemińska, Mariusz Andruszkiewicz, Agata Nadolna, Agnieszka Włoch
2 rok: Ping Fang, Mariusz Giżycki, Elżbieta Heland, Taco van der Mark
3 rok: Mariusz Giżycki, Mariusz Andruszkiewicz, Elżbieta Heland, Anna Czarzasta , Ping Fang, Taco van der Mark
Diagnoza: prof. Li Jie, Elżbieta Heland, Mariusz Andruszkiewicz, Anna Czarzasta
M. Zach.: Mariusz Andruszkiewicz, Bartosz Górecki, Piotr Trojniak, Natalia Kołodziej-Wojciechowska
Moksa/Bańki Marcin Szafarz, Magdalena Sroka

Przebieg zajęć:

  • Na pierwszym roku specjalizacji nauka będzie przebiegać hybrydowo, naprzemiennie 2 dni wykładów online i dwa dni ćwiczeń stacjonarnie. W ten sposób podczas ćwiczeń będziemy mogli na bieżąco utrwalać i rozwijać materiał wyłożony na wykładach online i wprowadzać dodatkowe techniki jak moksa czy bańki oraz ćwiczyć elementy diagnostyczne.
  • Na drugim i trzecim roku większość zajęć będzie prowadzona stacjonarnie w formie trzy lub czterodniowych zjazdów – szczegóły w harmonogramie.
  • Wszystkie zajęcia online będą rejestrowane i udostępniane słuchaczom przez okres trwania specjalizacji aby wyeliminować ewentualne internetowe problemy techniczne.
  • Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji harmonogramu gdyby wymagała tego sytuacja.

________________________________________________________________________

Wstępne warunki przyjęcia do szkoły:
– ukończenie 18 roku życia;
– ukończenie „Teoretycznych Podstaw TMCh” w systemie naszej szkoły lub posiadanie wiedzy z zakresu Podstaw TMCh pozyskanej w innych systemach szkoleniowych.

Aby dokonać zgłoszenia prosimy kliknąć przycisk “ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY” i wypełnić formularz z danymi kontaktowymi i statystycznymi.

W odpowiedzi otrzymają państwo potwierdzenie rejestracji.

 

Podsumowanie

  • Lectures 0
  • Quizzes 0
  • Czas trwania 744 godzin
  • Poziom wszystkie
  • Język Polski / Angielski
FITOTERAPIA
Wykładowcy:
1 rok: Agnieszka Krzemińska, Mariusz Andruszkiewicz, Elżbieta Heland, Agata Nadolna, Agnieszka Włoch
2 rok: Ping Fang, Mariusz Giżycki, Taco van der Mark, Elżbieta Heland
3 rok: Mariusz Giżycki, Mariusz Andruszkiewicz, Elżbieta Heland, Ping Fang, Taco van der Mark, Anna Czarzasta
Diagnoza: prof. Li Jie, Elżbieta Heland, Mariusz Andruszkiewicz, Anna Czarzasta
Med. Zach.: Mariusz Andruszkiewicz, Bartosz Górecki, Piotr Trojniak, Natalia Kołodziej-Wojciechowska
Moksa/Bańki Marcin Szafarz, Magdalena Sroka
Data Zajęcia Grupa Temat
S 2.09.2023 Jz – 1a – wyk – z1 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Online 1 Wprowadzenie do fitoterapii,
N 3.09.2023 09:00 – 17:00 A+B Online 2 Zioła ciepłe i ostre uwalniające powierzchnię. Zioła chłodne i ostre uwalniające
S 16.09.2023 Jz – 1b – ćw – z1 Agnieszka Włoch 09:00 – 17:00 A+B Sala 3 Ćwiczenia ziołowe
N 17.09.2023 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 4 Zajęcia praktyczne
S 30.09.2023 Ja+Jz – 2a – wyk – d1 Diagnoza 09:00 – 17:00 A+B Online 5 Diagnoza 1a
N 1.10.2023 09:00 – 17:00 A+B Online 6
S 14.10.2023 Ja+Jz – 2b – wyk – d1 Diagnoza 09:00 – 17:00 A+B Online 7 Diagnoza 1b
N 15.10.2023 09:00 – 17:00 A+B Online 8
S 4.11.2023 Jz – 3a – wyk – z2 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 A+B Online 9 Zioła wzmacniające i ogrzewające wnętrze
N 5.11.2023 09:00 – 17:00 A+B Online 10
P 17.11.2023 Jz – 3b – ćw – z2 Moxa 1 – M. Szafarz 09:00 – 17:00 A Sala 11 Ćwiczenia z moksowania – 1
S 18.11.2023 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 12 Ćwiczenia ziołowe
N 19.11.2023 Moxa 1 – M. Szafarz 09:00 – 17:00 B Sala 11 Ćwiczenia z moksowania – 1
S 2.12.2023 Jz – 4a – wyk – z3 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Online 13 Zioła regulujące Qi i Krew oraz powstrzymujące krwawienia
N 3.12.2023 09:00 – 17:00 A+B Online 14
P 8.12.2023 Jz – 4b – ćw – z3 Bańki – M. Sroka 09:00 – 17:00 B Sala 15 Ćwiczenia ze stawiania baniek – 1
S 9.12.2023 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 16 Ćwiczenia ziołowe
N 10.12.2023 Bańki – M. Sroka 09:00 – 17:00 A Sala 15 Ćwiczenia ze stawiania baniek – 1
S 6.01.2024 Ja+Jz – 5a – wyk – d2 Diagnoza 09:00 – 17:00 A+B Online 17 Diagnoza 2a
N 7.01.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 18
S 20.01.2024 Ja+Jz – 5b – wyk – d2 Diagnoza 09:00 – 17:00 A+B Online 19 Diagnoza 2b
N 21.01.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 20
S 10.02.2024 Jz – 6a – wyk – z4 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 A+B Online 21 Zioła usuwające zastój pokarmowy, drenujące wilgoć, aromatyczne
N 11.02.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 22
P 16.02.2024 Jz – 6b – ćw – z4 Bańki – M Sroka 09:00 – 17:00 A Sala 23 Ćwiczenia ze stawiania baniek – 2
S 17.02.2024 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 24 Ćwiczenia ziołowe
N 18.02.2024 Bańki – M Sroka 09:00 – 17:00 B Sala 23 Ćwiczenia ze stawiania baniek – 2
S 2.03.2024 Jz – 7a – wyk – z5 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 A+B Online 25 Zioła przekształcające śluz i uspokajające kaszel, przeczyszczające
N 3.03.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 26
P 8.03.2024 Jz – 7b – ćw – z5 Gua Sha – B. Heland 09:00 – 17:00 B Sala 27 Ćwiczenia z Gua Sha
S 9.03.2024 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 28 Ćwiczenia ziołowe
N 10.03.2024 Gua Sha – B. Heland 09:00 – 17:00 A Sala 27 Ćwiczenia z Gua Sha
S 6.04.2024 Jz – 8a – wyk – z6 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Online 29 Zioła oczyszczajace goraco, ogien, goraca wilgoć, niedoborowe goraco
N 7.04.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 30
P 12.04.2024 Jz – 8b – ćw – z6 Moxa 2 – M. Szafarz 09:00 – 17:00 A Sala 31 Ćwiczenia z moksowania – 2
S 13.04.2024 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 32 Ćwiczenia ziołowe
N 14.04.2024 Moxa 2 – M. Szafarz 09:00 – 17:00 B Sala 31 Ćwiczenia z moksowania – 2
S 11.05.2024 Jz – 9a – wyk – z7 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 A+B Online 33 Zioła stabilizujące, zakotwiczające, tłumiące wiatr
N 12.05.2024 09:00 – 17:00 A+B Online 34
P 18.05.2024 Jz – 9b – wyk – z7 Agata Nadolna 09:00 – 17:00 A+B Sala 35 Ćwiczenia ziołowe
N 19.05.2024 Agata Nadolna 09:00 – 17:00 A+B Sala 36 Ćwiczenia ziołowe
S 8.06.2024 Ja+Jz – 10a – wyk – d3 prof. Li Jie

T: A. Reszka

10:00 – 17:00 A+B Online 37 Diagnoza 3a
N 9.06.2024 10:00 – 17:00 A+B Online 38
S 15.06.2024 Jz – 10b – EGZ Ela Heland 09:00 – 11:00 A+B Online 41 Egzamin teoretyczny po 1 roku specjalizacji
S 22.06.2024 Jz – 10b – ćw – d3 Anna Czarzasta 09:00 – 17:00 A+B Sala 39 Diagnoza 3b
N 23.06.2024 Ela Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 40
S 07.09.2024 Jz – 11a – wyk Ping Feng 09:00 – 17:00 A+B Online 42 •  Wprowadzenie do formuł ziołowych / Introduction to the Herbal Formulas
•  Formuły uwalniające powierzchnię / Formulas that Release the Exterior
N 08.09.2024 T: Anna Słowik 09:00 – 17:00 A+B Online 43
S 21.09.2024 Jz – 11b – wyk Ping Feng 09:00 – 17:00 A+B Online 44 • Formuły drenujące dołem / Formulas that drain downward
N 22.09.2024 T: Anna Słowik 09:00 – 17:00 A+B Online 45
Cz 03.10.2024 Jz – 12 – wyk/ćw Mariusz Giżycki 09:00 – 17:00 A+B Sala 46 • Formuły rozpraszające wilgoć / Formulas that Expel Dampness
• Formuły eliminujące śluz / Formulas that Dispel Phlegm
• Formuły usuwające zastój pokarmu / Formulas that Reduce Food Stagnation
P 04.10.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 47
S 05.10.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 48
N 06.10.2024 09:00 – 14:00 A+B Sala 49
Cz 07.11.2024 Jz – 13 – wyk/ćw Ping Fang

T: Anna Słowik

09:00 – 17:00 A+B Sala 50 •  oczyszczające gorąco / Formulas that Clear Heat
•  oczyszczające gorąco lata / Formulas that Dispel Summerheat
P 08.11.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 51
S 09.11.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 52
N 10.11.2024 09:00 – 14:00 A+B Sala 53
Cz 12.12.2024 Jz – 14 – wyk/ćw Mariusz Giżycki 10:00 – 18:00 A+B Sala 54 •  Formuły tonizujące / Formulas that Tonify
P 13.12.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 55
S 14.12.2024 09:00 – 17:00 A+B Sala 56
N 15.12.2024 09:00 – 14:00 A+B Sala 57
S 04.01.2025 Jz – 15a – wyk Taco van der Mark 09:00 – 17:00 A+B Online 58 •  Formuły stabilizujące i związujące / Formulas that Stabilize and Bind
•  Formuły uspokajające ducha / Formulas that Calm the Spirit
•  Formuły otwierające otwory zmysłów / Formulas that Open the Sensory Orifices
N 05.01.2025 T: Marcin Szafarz 09:00 – 17:00 A+B Online 59
S 18.01.2025 Jz – 15b – wyk Taco van der Mark 09:00 – 17:00 A+B Online 60 •  Formuły rozpraszające wiatr / Formulas that Expel Wind
•  Formuły leczące suchość / Formulas that Treat Dryness
N 19.01.2025 T: Marcin Szafarz 09:00 – 17:00 A+B Online 61
Cz 13.02.2025 Jz – 16 – ćw Sesja kliniczna 1 09:00 – 17:00 A+B Sala 62 Sesja kliniczna 1
P 14.02.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 63
S 15.02.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 64
N 16.02.2025 09:00 – 14:00 A+B Sala 65
Cz 20.03.2025 Jz – 17 – wyk/ćw Mariusz Giżycki 09:00 – 17:00 A+B Sala 66 • Ogrzewające wewnętrzne zimno / Formulas that Warm Interior Cold
• Harmonizujące / Harmonize Formulas
• Uwalniające zewnętrzny-wewnętrzny nadmiar / Formulas that Release Exterior-Interior Excess”
P 21.03.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 67
S 22.03.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 68
N 23.03.2025 09:00 – 14:00 A+B Sala 69
Cz 24.04.2025 Jz – 18 – ćw Sesja kliniczna 2 09:00 – 17:00 A+B Sala 70 Sesja kliniczna 2
P 25.04.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 71
S 26.04.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 72
N 27.04.2025 09:00 – 14:00 A+B Sala 73
Cz 29.05.2025 Jz – 19 – wyk/ćw Mariusz Giżycki 09:00 – 17:00 A+B Sala 74 • Formuły regulujące qi / Formulas that Regulate the Qi
• Formuły regulujące krew / Formulas that Regulate the Blood
P 30.05.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 75
S 31.05.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 76
N 01.06.2025 09:00 – 14:00 A+B Sala 77
Cz 19.06.2025 Jz – 20 – ćw Sesja kliniczna 3 09:00 – 17:00 A+B Sala 78 Sesja kliniczna 3
P 20.06.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 79
S 21.06.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 80
N 22.06.2025 09:00 – 14:00 A+B Sala 81
Cz 28.08.2025 Jz – 21 – ćw Sesja kliniczna 4 09:00 – 17:00 A Sala 82 Sesja kliniczna 4
P 29.08.2025 09:00 – 17:00 A Sala 83
S 30.08.2025 09:00 – 17:00 A Sala 84
N 31.08.2025 09:00 – 14:00 A Sala 85
Cz 11.09.2025 Jz – 21 – ćw Sesja kliniczna 4 09:00 – 17:00 B Sala 82 Sesja kliniczna 4
P 12.09.2025 09:00 – 17:00 B Sala 83
S 13.09.2025 09:00 – 17:00 B Sala 84
N 14.09.2025 09:00 – 14:00 B Sala 85
P 06.10.2025 Jz – 22 – ćw Sesja kliniczna 5 09:00 – 17:00 A+B Sala 86 Sesja kliniczna 5
W 07.10.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 87
Ś 08.10.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 88
P 03.11.2025 Jz – 23 – ćw Sesja kliniczna 6 09:00 – 17:00 A+B Sala 89 Sesja kliniczna 6
W 04.11.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 90
Ś 05.11.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 91
P 12.12.2025 Jz – 24 – ćw Sesja kliniczna 7 09:00 – 17:00 A+B Sala 92 Sesja kliniczna 7
S 13.12.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 93
N 14.12.2025 09:00 – 17:00 A+B Sala 94
P 12.01.2026 Jz – 25 – ćw Sesja kliniczna 8 09:00 – 17:00 A+B Sala 95 Sesja kliniczna 8
W 13.01.2026 09:00 – 17:00 A+B Sala 96
Ś 14.01.2026 09:00 – 17:00 A+B Sala 97
S 14.02.2026 Jz – 26 – wyk Ping Fang

T: Anna Słowik

09:00 – 17:00 A+B Online 98 Przypadki Kliniczne
N 15.02.2026 09:00 – 17:00 A+B Online 99
P 27.03.2026 Jz – 27 – EGZAMIN Giżycki/Heland 09:00 – 17:00 A+B Sala 100 Egzamin zawodowy – końcowy – teoretyczno-praktyczny
S 28.03.2026 09:00 – 17:00 A+B Sala 101

Medycyna Zachodnia

Data Zajęcia Miejsce Temat Wykładowca 1 Wykładowca 2
S 28.10.2023 Ja+z – MZ – 1 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 Online 1 MZ – Wstep, Genetyka, Embro, Pediatria M. Andruszkiewicz
N 29.10.2023 Ja+z – MZ – 2 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 Online 2 MZ – Dermatologia M. Andruszkiewicz
S 27.01.2024 Ja+z – MZ – 3 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 Online 3 MZ – Neurologia M. Andruszkiewicz
N 28.01.2024 Ja+z – MZ – 4 M. Radziszewska 09:00 – 17:00 Online 4 MZ – Psychiatria – zarys. M. Radziszewska
S 1.06.2024 Ja+z – MZ – 5 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 5 MZ – Kardiologia. Bartosz Górecki
N 2.06.2024 Ja+z – MZ – 6 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 6 MZ – Pulmonologia. Nefrologia Bartosz Górecki
S 10/12/2024 Ja+z – MZ – 7 Piotr Trojniak 09:00 – 17:00 Online 7 MZ – Gastrologia + W + Pż + Trzustka Piotr Trojniak
N 10/13/2024 Ja+z – MZ – 8 Piotr Trojniak 09:00 – 17:00 Online 8 MZ – Choroby metaboliczne Piotr Trojniak

K17
S 11/23/2024 Ja+z – MZ – 9 Piotr Trojniak 09:00 – 17:00 Online 9 MZ – Onkologia Piotr Trojniak
N 11/24/2024 Ja+z – MZ – 10 Piotr Trojniak 09:00 – 17:00 Online 10 MZ – Onkologia Piotr Trojniak
S 2/8/2025 Ja+z – MZ – 11 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 11 MZ – Endokrynologia. Choroby zakaźne Bartosz Górecki
N 2/9/2025 Ja+z – MZ – 12 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 12 MZ – Choroby autoimunogiczne. Reumatologia Bartosz Górecki
S 6/21/2025 Ja+z – MZ – 13 N. Wojciechowska 09:00 – 17:00 Online 13 MZ – Ginekologia Natalia Wojciechowska
N 6/22/2025 Ja+z – MZ – 14 Piotr Trojniak 09:00 – 17:00 Online 14 MZ – Hematologia Piotr Trojniak
S 9/6/2025 Ja+z – MZ – 15 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 15 MZ – Diagnostyka laboratoryjna Bartosz Górecki
N 9/7/2025 Ja+z – MZ – 16 Bartek Górecki 09:00 – 17:00 Online 16 MZ – Farmakologia Bartosz Górecki
Cz 11/13/2025 Ja+z – MZ – 17 Ratownik 09:00 – 17:00 Sala 17 MZ – Zatrzymanie oddechu i krążenia M. Andruszkiewicz Ratownik
P 11/14/2025 Ja+z – MZ – 18 M. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 Sala 18 MZ – Badanie fizykalne / prezentacja przyp. B. Andruszkiewicz Ratownik
S 11/15/2025 Ja+z – MZ – 19 B. Andruszkiewicz 09:00 – 17:00 Sala 19 MZ – Diagnostyka obrazowa + prezentacja Echo B. Andruszkiewicz Ratownik
N 11/16/2025 Ja+z – MZ – 20 Ratownik 09:00 – 17:00 Sala 20 MZ – Stany nagłe M. Andruszkiewicz Ratownik

Standardowy Plan Zajęć

Sesje ONLINE

09:00 – 10:45 lesson
10:45 – 11:00 break
11:00 – 12:30 lesson
12:30 – 14:00 lunch
14:00 – 15:30 lesson
15:30 – 15:45 break
15:45 – 17:00 lesson

Sesje stacjonarne :

09:00 – 10:45 lesson
10:45 – 11:00 break
11:00 – 12:30 lesson
12:30 – 14:00 lunch
14:00 – 15:30 lesson
15:30 – 15:45 break
15:45 – 17:00 lesson

Koszty II etapu – specjalizacja

5 semestrów – 101 dni zajęć

Program zasadniczy:

całość – 4650 zł za semestr x 5 semestrów
raty – 990 zł x 25 rat

 Program Podstaw Medycyny Zachodniej

całość – 600 zł za semestr x 5 semestrów
raty – 140 zł x 25 rat

 

Harmonogram płatności

 

Specjalizacje Fitoterapia, Grupa Jz – lata 2023-2026

 

Program zasadniczy – płatność za cały semestr : 

I semestr         4650,00 zł     – płatność do 15.08.2023

II semestr        4650,00 zł     – płatność do 15.01.2024

III semestr       4650,00 zł     – płatność do 15.08.2024

IV semestr       4650,00 zł     – płatność do 15.01.2025

V semestr        4650,00 zł     – płatność do 15.08.2025

 

Program Podstaw Medycyny Zachodniej – płatność za cały semestr :     

I semestr         600,00 zł     – płatność do 15.08.2023

II semestr        600,00 zł     – płatność do 15.01.2024

III semestr       600,00 zł     – płatność do 15.08.2024

IV semestr       600,00 zł     – płatność do 15.01.2025

V semestr        600,00 zł     – płatność do 15.08.2025

 

Program zasadniczy – płatność miesięczna :     

I semestr
1 rata     990,00 zł     – płatność do 15.08.2023
2 rata     990,00 zł     – płatność do 15.09.2023
3 rata     990,00 zł     – płatność do 15.10.2023
4 rata     990,00 zł     – płatność do 15.11.2023
5 rata     990,00 zł     – płatność do 15.12.2023

II semestr
1 rata     990,00 zł     – płatność do 15.01.2024
2 rata     990,00 zł     – płatność do 15.02.2024
3 rata     990,00 zł     – płatność do 15.03.2024
4 rata     990,00 zł     – płatność do 15.04.2024
5 rata     990,00 zł     – płatność do 15.05.2024

III semestr
1 rata     990,00 zł     – płatność do 15.08.2024
2 rata     990,00 zł     – płatność do 15.09.2024
3 rata     990,00 zł     – płatność do 15.10.2024
4 rata     990,00 zł     – płatność do 15.11.2024
5 rata     990,00 zł     – płatność do 15.12.2024

IV semestr
1 rata     990,00 zł     – płatność do 15.01.2025
2 rata     990,00 zł     – płatność do 15.02.2025
3 rata     990,00 zł     – płatność do 15.03.2025
4 rata     990,00 zł     – płatność do 15.04.2025
5 rata     990,00 zł     – płatność do 15.05.2025

V semestr
1 rata     990,00 zł     – płatność do 15.08.2025
2 rata     990,00 zł     – płatność do 15.09.2025
3 rata     990,00 zł     – płatność do 15.10.2025
4 rata     990,00 zł     – płatność do 15.11.2025
5 rata     990,00 zł     – płatność do 15.12.2025

 

Program zasadniczy wraz Podstawami Medycyny Zachodniej – płatność miesięczna :

I semestr
1 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.08.2023
2 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.09.2023
3 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.10.2023
4 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.11.2023
5 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.12.2023

II semestr
1 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.01.2024
2 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.02.2024
3 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.03.2024
4 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.04.2024
5 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.05.2024

III semestr
1 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.08.2024
2 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.09.2024
3 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.10.2024
4 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.11.2024
5 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.12.2024

IV semestr
1 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.01.2025
2 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.02.2025
3 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.03.2025
4 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.04.2025
5 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.05.2025

V semestr
1 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.08.2025
2 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.09.2025
3 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.10.2025
4 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.11.2025
5 rata     1130,00 zł     – płatność do 15.12.2025

 

Opłaty prosimy wnosić na nasze konto:

PPU EXITO Sp. z o.o. ul.Przebendowskich 27, 81-543 Gdynia.

mBank
Nr konta : 49 1140 2004 0000 3402 7563 2642

Tytułem : Opłata za szkołę – Grupa Jz – Imię i Nazwisko