Co o Szkole TOMO mówią studenci i wykładowcy?

Bartosz Górecki, wykładowca

Lubię Szkołę TOMO za miłość i pasję do medycyny chińskiej, przyjacielską atmosferę i nowe przyjaźnie które zawiązałem dzięki Szkole.

Ewelina, studentka

Szkoła TOMO to przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy ją tworzą: założyciele, wykładowcy i studenci. Do tego program zajęć na wzór tradycyjnych uczelni chińskich, dzięki któremu zdobywamy wiedzę w sposób usystematyzowany i klarowny. Dodajmy jeszcze tajniki wiedzy tajemnej przekazywane przez profesora Li Jie i bonus lokalizacyjny – plaża oraz morze! Coś dla Jing, coś dla Qi, coś dla Shen!

Anna Wesołowka, studentka

TOMO to miejsce, gdzie można uczyć się Medycyny Chińskiej na najwyższym poziomie i czerpać z mądrości naszego kochanego prof. Li. Żadna książka nie da tego, czego nas uczy:). I oczywiście wspaniali ludzie!